2020 Lapsang Souchong Black Bez Dymovú Arómu Zheng-Shan-Zhong Xiao Čaj

  • Recenzie
  • Skladom
€6.64

Štítky: čierny čínsky čaj, loď bezpečnosť, lapsang souchong tea, lapsang, genshin vplyv zhongli, xiao, šok vesta, čierny listový čaj, čína tanec, lapsang souchong.

modname=ckeditor Ak si chcete kúpiť viac čaju, vítame vás na návštevu nášho obchodu! Úvod: Lapsang Souchong , tiež známy ako Zheng-Shan-Zhong Xiao, je najstaršie čierny čaj na svete. Však, toto je sa výrazne líši od našich Organické Údená Lapsang Souchong čierny čaj. Tento Zheng-Shan-Zhong Xiao čierny čaj nie je zadymený vôbec, ale namiesto toho má jedinečný sladkosť a hĺbku chuť, ako žiadny iný. Pestovanie semi-divoký v pôvodnom rodisko čierny čaj - na Wuyi hôr, čajové kríky vychutnať po celý rok bohaté lesy, ťažká hmla a najčerstvejšie horskej vody. Vplyv a úlohu Lapsang Souchong: Diuretikum, anti-poburujúce, sterilizácia, detoxikácia, osvieženie a odstránenie únavy, teplo, teplo, anti-oxidačné, anti-aging, žalúdka, výživný a protinádorové účinky. Atribúty produktu: Trieda: AAA Balenie: Vrece Váha: 100 g / 250 g / 500 g / 1000 g Balenie zoznam: 1 * Čierny Čaj čas použiteľnosti: 36 mesiacov Miesto Výroby: Wuyi Fujian, Čína

Dátum Výroby: 2020

Skladovanie:v Pohode a vetrané miesto, vyhnite sa priamemu slnečnému žiareniu.

Varenie sprievodca: Ľadový čaj: 1. Dať 1-2 lyžičky Čierneho čaju do prázdne čajové vrecúška a potom dať do pohára. 2. Naplňte pohár s 8 fl.oz, 85-95° (185-205°) vody. 3. Počkajte, kým sa nezobrazí čajové listy sú rozšírené. (3-5 min) 4. Užite si čaj. Ak máte radi ľadový čaj, môžete pridať ľad alebo citrón. Horúci čaj: 1. Trvať asi 5g čaj, dať ich do Kanvicu. 2. Zalejeme prevarenou vodou (asi 85-95°C) (185-205°) do Kanvicu. 3. Asi 5-10 sekúnd neskôr, samostatné čaj a vodu na prvom-kole varenia. 4. Z týchto varí, samostatné čaju a vody v 15-45 sekúnd.


  • Pôvod: CN(Pôvodu)