G-Lab KORP 200 slúchadlá s hlavovým oblúkom Čierna šedá 3,5 mm PC konektor, PS4, PS5, xbox Jeden, Rad X, Y, Nintendo Prepínač Mac

  • Recenzie
  • Skladom
€41.26

Štítky: jeden plus guľky wireles 2, mac make-up, hry a dym ps4, airpodspro, prípade prepínač, NINTENDO PREPÍNAČ, 4 play station, i90000 tws, krásy bee, hra nintendo prepínač.

G-Lab KORP 200 slúchadlá s hlavovým oblúkom čierna, šedá, 3,5 mm konektor POZNÁMKA. : Baleárskych, Kanárske, CEUTA a MELILLA zásielky mať náklady na obálku. Vysoko kvalitný stereo zvuk. Na Korp 200G ponúka vynikajúcu kvalitu zvuku, ktorý vám umožní vychutnať si väčšina akustické skúsenosti hry. Tieto hráčsky headset je vybavený špičkovou a vysokou presnosťou kvalitou zvuku pre presný výsledok, jasné a ultra realistické prostredie. Basy bola posilnená najmä vďaka Xtra-Bass Sound System technológia pre priestorový Zvukový zážitok. Budete nikdy byť prekvapený súperov znova. Rotujúce mikrofón. Slúchadlá s mikrofónom pre hranie hier Korp 200G poskytuje jasný hlas z vašej osobe. Týmto spôsobom môžete efektívnejšie komunikovať so svojimi coteams, bez ohľadu na hru. Tento mikrofón je flexibilný, môžu byť orientované a upravené tak, aby miesto v ideálnej vzdialenosti od svojich úst. Diaľkové ovládanie mikrofón vám umožní zvýšiť, znížiť hlasitosť zvuku alebo vypnúť mikrofón. Ultralight a pohodlné. S mäkká a priedušná textílie, vankúše, na Korp 200G zabezpečuje maximálny komfort. Tkanina prepúšťa vzduch cez takže nemáte pocit, príliš horúce. Tieto podložky sú mäkšie, odolné a môžu byť odstránené a umyť. Vďaka svojej nastaviteľné pásmo, táto prilba pre všetkých hlavu veľkostí. Som si istý, že sa vám bude páčiť diskrétne, ale svetlé modré osvetlenie na oboch stranách prilby. Multiplatformová kompatibilita. Vďaka 3,5 mm jack zásuvky, Korp 200G môže byť použitý na akúkoľvek stenu. Veľmi jednoduché použitie, plug ho a funguje to okamžite. Nie je Žiadny softvér pre inštaláciu predtým. Môžete použiť tieto herné slúchadlá na PC, PS4, PS5, Xbox Jeden, Xbox X Series, xbox Série S, Nintendo Prepínač, Mac, Smartphone a tablete. Dual jack adaptér pre PC je tiež zahrnuté. USB konektor umožňuje zapnite headset podsvietenie. Odolné. V G-LAB, snažíme sa otestovať všetky naše produkty na zaistenie najlepšej možnej kvalite. Ak výrobok nie je uspokojivá, amazon umožňuje vrátenie výrobku do 30 dní bezplatne a získať plnú náhradu. Tento model má 2 roky záruka, je investíciou bez rizika. Veľmi pozorný k názory našich zákazníkov, náš služby zákazníkom bude vždy tu, aby vám pomohol v prípade potreby a reagovať v-24 hodín.


  • Certifikácia: CE
  • Pôvod: ES(Pôvodu)
  • Štýl: Cez Ucho
  • Názov Značky: G-lab