XHE20, Nepremokavé konektor 3 pin napájací kábel konektor konektor samica & pätica mužov LED panel montáž konektor napájania IP67

  • Recenzie
  • Skladom
€7.22 €5.77

Štítky: elektrický kábel konektor, 3 pinový konektor napájania, konektor ip67, 3pin konektor, led 4 pin konektor ip67, ip67 zásuvky, hlavný napájací konektor, plug nepremokavé, 3pin, napájací kábel konektor kovov.

Odkaz obsahuje mužské a ženské konektory a vodotesný kryt, Zápas dvoch collet veľkostí (1-12 MM)

Milí priatelia:

Vitajte v našom obchode,mohli by ste prosím niekoľko minút trvať, kým sa na to pozerať návod? ďakujem.

1. S cieľom vybrať tie správne produkty,urobili sme opatrní kategórie pre vás,ak máte viac žiadosť, napríklad: potrebujete nárazníka,alebo bez nárazníka, môžete zanechať odkaz, keď ste objednávanie, môžete, samozrejme, kontaktujte nás priamo.

2. Ak potrebujete zváracích káblov za konektor, by ste lepšie poskytovať paramper kábla a špecifikácia konektor. Ak je to pre profesionálneho vybavenia kábel, uveďte zvaru definícia.

3.Máme dobrú cenu a pre veľké množstvo, a sme schopní prispôsobiť s káblom podľa požiadaviek zákazníka

4.prosím, odoslané správy a povedzte nám, aké chceš, keď si urobiť objednávku!

5. Všetky naše ceny sú maloobchodné ceny. V záujme toho, aby sa cena priaznivejšie, sme si stanovili prepravné náklady. Cena vidíte, je cena, musíte však znášať náklady na prepravu. Viac nákup množstvo, výhodnejšie ceny, ak máte nejaké veľké Pre hromadné objednávky, prosím neváhajte a kontaktujte nás pre viac zliav. Ďakujeme

6.Bez ohľadu na to, aká je vaša množstvo, ktoré by sme radi vám zašleme tovar včas, a bude ponúkať sledovacie číslo na vás, aby ste postupujte tovaru hore.

7.Vážený klient, ak je vaša objednávka viac ako USD $200, zabezpečíme express dodanie, tovar vám dorazí v 5days. a objednávky menej ako USD $200, zabezpečíme Maxirecepty.sk Štandardná Doprava / Čína Príspevok malé paketové/ ePacket tovar dorazí v o 15 dní.

8.Konektor sme predali je Medzinárodná značka kompatibilita konektor, prosím vyberte si správne číslo dielu podľa toho, čo potrebujete. Akékoľvek číslo dielu musíte potvrdiť, prosím, kontaktujte saler špecifikácie. Ďakujem moc za vašu dôveru


  • Názov Značky: SZJELEN
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: XHE20 konektor