0-25 mm Mimo Mikrometer Strmeň Presné Meradlo Vernier Strmeň Meracie Nástroje Mikrometer Vysoko presné Meracie Nástroje

  • Recenzie
  • Skladom
€4.20 €2.95

Štítky: micro metra digitálne, koso meter stojan, micromet, mikrometer hĺbka obrysu, loptu mikrometer mitutoyo, digitálny mikrometer vedúci 50, ako hĺbka mikrometer, pt2399 reverb, čili banky, klinec hrúbka rozchod.

Špecifikácia:

Materiál: karbónová oceľ

Merací rozsah: 25

Rozlíšenie: 0.001

Rozsah použitia: 25

Špecifikácie: Mikrometer 0-25

Funkcia:

Vonkajší priemer mikrometer vonkajšie rozmery meracie prístroje, meranie vzdialenosti medzi dvoma stranách štvorca rám pomocou skrutkovice princíp. Vonkajší priemer mikrometer sa používa hlavne na meranie rôznych vonkajšie rozmery.

Priemer mikrometer vydelením hodnoty je 0,01 mm, horná hranica rozsah merania nie je väčšia ako 300 mm, rozdelené do 25 mm podľa špecifikácie. Ako 0-25 mm, 25-50mm ...... a tak ďalej.

Priemer mikrometer forme obrázku: (obrázok slúži len na ilustráciu, neznamená, detailná štruktúra.)

Návod na použitie:

1. Čistenie meranie povrchu pred použitím a správne nulovej polohe. 0-25 mm priame zarovnanie zero: 25 mm nad použiť bar rozchod zamerané na kvázi-zero.

2. Nula oprava metóda: Ak 0-bit linka nie je v súlade s baseline, prvé voľné skrutky pomocou skrutkovača mierne, kľúč na nastavenie východiskovej polohe, aby sa základná zarovnanie 0 chuť trochu line, potom utiahnite skrutky. (Pozri návod na používanie obrázok 2)

3. Pri meraní, na mikrometer by mali byť kolmo k dielu v rámci testu, rotujúce meracím zariadením na meranie povrchu pri kontakte s dielu by sa otáča zľahka, keď na meranie sily zariadenie vydané mierne "kliknite na tlačidlo, kliknite na tlačidlo ..." zvuk, Ktorý je skutočná veľkosť obrobku v rámci testu.

4. Blokovacie zariadenie môže byť pasívne merania mikro-skrutku a späť. Relax na pravej a zámku na ľavej strane. (Pozri návod na používanie Obrázok 3)

5. Pri meraní, na ľavej strane, mal by mať tepelný štít zabrániť teploty tela prenáša na mikrometer, spôsobuje chyba merania.

6. Jeden koniec kľúča môže byť upravená nula, druhý koniec môže vytiahnuť meracím zariadením.

Teplé tipy:

1. Mikrometer je presné meranie nástroj, keď sa používa jemne, po použití v exponovanej časti potiahnuté s anti-hrdze, oleja, a sa umiestnil v poli, dajte ho na suchom a vetranom mieste.

2. Meranie nemôže prinútiť, micro-rotačný valec, tak, aby nedošlo k poškodeniu presnosť.

1 x Mimo Mikrometer

1 x Príslušenstva


  • DIY Dodávky: Tesárstvo
  • Presnosť: 0.001 mm
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Typ Displeja: ANALÓGOVÝ
  • Číslo Modelu: Vonku
  • Názov Značky: alloet
  • Mikrometer Typ: Mimo Mikrometre