Kovových Strojov kvetináč Postaviť Vozíka Caddy na Kolesách Indoor Outdoor Domáce Záhradné náradie

  • Recenzie
  • Skladom
€11.93 €8.95

Štítky: závod stáť, kolieska vozíka, rohu rastlina stojí vnútorné, anime origami, kvetináč koliesko, rastlina seeder, vnútorné zariadenia rack, kvetina stand, kvet polica, zásobník teak.

VEĽKOSŤ & ODOLNÉ PRÁŠOK POTIAHNUTÉ ZVÁRANÉ MATERIÁL: kovové kvetináče . Toto kolo železa kvetináč stojan je dostatočne veľká veľké a ťažké sadenie alebo kvetináče a pohybuje sa v okolí svojho domova voľne. Železná črepníkové rastliny stojan s kolesami je vyrobený zo povrch a odolný voči poveternostným vplyvom prášok potiahnuté kovového materiálu. Okrúhly kvetináč stojan na kolieskach je zvarená s vysokou kvalitou železa, ktoré robí tento závod tanier s kolesami môže niesť ťažší rastliny hrnce alebo iné kvetináč.

INOVOVANÁ VERZIA PEVNEJ KONŠTRUKCIE a ŤAŽKÝCH: Tento inovovaný rastlín dráha na kolesách je upravený podľa zákazníkov, recenzie a spätnú väzbu k predchádzajúcej verzii. Kovových strojov stojan s kolieskami sa skladá zo 4 ťažkých kolies, ktoré si to kvetináč držiak na kolesá sú k dispozícii na prepravu až do 300 libier kvetináče v okolí vášho domova. Teraz môžete zasadiť strom vnútri vášho domu s touto rastlinou stojan s valčekmi!

Tento podlahy, kvetináče rack s hladkými kolesá, nie viac báť, že vaše drahé podlahy môže byť opotrebovaná. Rastlina koľajových caddy s estetický dizajn dodáva štýlový a Dotyku prírody do vášho domova. Kruhovom oblúku žehlička so jemný čierny povlak robí tento závod roller s kolieskami sám dekoratívne s, ktorý sa hodí každom dome, dizajn a pridať ďalšie špeciality do vášho života. Rastlina kontajner stojan s kolieskami je architektonické štruktúry, ktorá je stabilná.

VONKAJŠIE POUŽITIE POVRCH & NON-UVIAZOL NA KOBEREC: Tento ťažkých terasa rastlín caddy s kolesami je vyrobený z čierneho železa s pvc vinyl prach potiahnutý povrch umožní vám využívať záhradné rastliny koliesko s kolesami vonku dlhodobo. The rolling rastlín stojan s black jemné povrchové bude pekne kompliment vašu terasu, záhradu, dvor alebo palube. Rastlina dolly alebo rastlín zásobník s kolesami sa môže voľne pohybovať na poschodí domu, dokonca aj na koberci, pôde, zemi a trávnik, a kolesá nie uviaznuť alebo zavretý.

Tento roh rastlín stojan interiéri, podlahu rastlín tanier s kolesami, môžu byť široko používaný vnútorné a vonkajšie pre presun záhradné kvetináče, ťažké rastliny, veľké zasadiť stromy, veľké vázy, whisky sudoch, alebo ťažký kôš plechovky a môže chrániť váš poschodí z toho, že je opotrebovaná. Náhradné

Farba: Čierna

materiál: kov

Veľkosť: 28 cm

Obsah Balenia:

1 *Mobilný hrniec rack

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.


  • Súbor Typ: Áno
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál:
  • Číslo Modelu: Mobile hrniec rack
  • Farba:
  • Veľkosť:
  • Dokončovacie: Nie Potiahnuté