Elektrické Topánky na Vlasy Dezodorant UV Topánky Sterilizácia zariadenie Kvality Pečieme Obuvi na Vlasy s Ozónom LED Sn Časovač Dotykové Prepínanie EÚ

  • Recenzie
  • Skladom
€38.59 €28.94

Štítky: 2040 vytláčanie profil, vlasy obuvi uv, digitálne elektronické merače času, čistenie ozónom, vlasy pre obuvi, rozpúšťa ozónu meter, elektronické hodiny časovače, boot vlasov, ozón ozonator, meter ozónu.

Napätie: 220 v

Funkcia: sterilizácia sušenie sterilizácia

Frekvencia: 50 hz

Výkon: 10 w

Životnosť: 10 000 hodín

Funkcia: UV žiareniu, Ozónu, Led sn, Dotykový Spínač, časovač.

Vysoká kvalita, nový produkt.

Rýchle suché topánky a UV žiareniu a Ozónu svetlo môžete zabiť viac ako na 99,99% Huby a Baktérie v obuv, topánky sa stane bez zápachu po dokončení to fungovať.

Pripojte Typ: EU Plug,to sa vzťahuje na Indonézia, Nemecko, Francúzsko, Španielsko, Taliansko a tak ďalej.

farba: biela

Materiál: ABS

veľkosť: 38 * 16 * 10.4 cm

Obsah Balenia:

1 * topánky vlasov

1 * Návod na použitie

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

O Dropshipping

1) akceptujeme dropshipping, máme veľa skúseností v dropshiping a nebude klásť žiadne reklamy a materiálov v objednávke.

2) akceptujeme CSV file (Súbor programu Excel) spracovať objednávku pre hromadné objednávky. Stačí zaplatiť na jednu objednávku na Maxirecepty.sk. Budeme spracovanie vašej objednávky accoring do súboru programu excel. môžete nám poslať CSV súbor, ktorý všetky kontakty customerrsquos informácie (Meno, e-mail, adresa etchellip) a objednávky info( farba, množstvo). Budem ponúkať celkovú cenu. Stačí umiestniť jednu objednávku na Maxirecepty.sk, po budete platiť za to. Sme si nahrať súbor do nášho systému a spracovanie vašej objednávky accoding k vášmu súboru.

Po tom, čo sme loď sa, aby som vám zašleme späť CSV súbor s kódov sledovania.


  • Výkon (W): 10W
  • Názov Značky: Cikuso
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Napätie (V): 220V
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Číslo Modelu: Elektrické Topánky Vlasov