Feic 1pc 3cups kapacita Syphone coffee pot Klasická typ kávovar hrniec s čiernou rukoväťou pre barista

 • Recenzie
 • Skladom
€33.56 €28.86

Štítky: sifón čaj maker, šálku kávy, vonkajšie sporák, barista nástroj, c1000, ventil moka hrniec, káva francúzsky stlačte, káva machin, trendy cedidlom, jednoduchá varná kanvica.

Upozornenie:Obmedzenia týkajúce sa nebezpečných tovarov v leteckej prepravy,Tento výrobok neobsahuje kvapaliny alkoholu.

Názov produktu Čierna rukoväť sifón hrniec Výrobok Značky Krajiny pôvodu Technické Parametre Model TCA-3 Špecifikácie 1-3 Veľkosti 360*150*160mm hmotnosť Netto 1500 gramov Výrobku Funkcie Klasický dizajn Seiko U-3CUP coffee pot kovový držiak, žiaruvzdorné sklo, môžete ho vidieť na extrakciu kávy podstatou celého procesu. Pozrite sa na vodu s teplotou varu približne rastie, ťažba čierna káva dole! Krok za krokom ovládať všetky varené v ka fei ren, varenie keď v miestnosti, vôňa, doma alebo v kancelárii, a priateľmi zdieľať dom vôňa.

Sifón spôsob varenia kávy, je veľa milovníkov kávy obľúbených! Niektorí ľudia hovoria, že to môže byť získaný v káva, najmä kávové zrná charakteristika druhu osviežujúci a svetlé kyseliny a kyselinu a s mellow, sifón hrniec spôsob varenia kávy charakteristiky, hrať incisively a živo. Ako talianska káva má tendenciu byť súčasťou procesu na stroj, sifón hrniec kávy sa zdalo, že lepšie splniť niekoľko rád do-it-yourself DIY.

● Sklenené nádoby s popisom, na prípravu 3 poháre

● Robí si skúsenosti kávy, celý proces

Interné

Na sklo, skla, stojan, filtračné tkaniny, filtračné reťazca, veľká lopatka (miešanie lyžicou 2 typ) a alkohol lampa (s čelné sklo), Knôt, originálne krabice.

Kvalita

Sifón hrniec kvalitu skla kvality, tento sifón hrniec sklo, tepelne-odolné výkonu je dobré, aby sa zabránilo suché spaľovanie

Po predaji

Prosím, zákazníkov skúste vyjadriť zamestnancov v prítomnosti vybalenie kontroly, ak výrobky boli rozbité, môže dodávky osoby na mieste, a kontakt s obchodník, bude obchodník podľa situácie vrátenie peňazí alebo výmenu. Dodávka nemôže svedčiť, prosím, v 1 dni kontaktovať obchodník a bude škoda obrázky produktov na obchodník, viac ako jeden deň vráti žiadosť nebude akceptovaná.

Princíp

Pomocou pary tlak, aby ohrievanou vodou takto hadičky cez sifón a handričkou nahor prietok litrov, a potom na šálku kávy, prášok zmiešaný, a zem zložiek v úplne ťažby, po extrakcii ka fei ye, chladenie po pod podobné vákuové naučiť hornej bola uvarená káva, v strede handričkou filter rezíduí opäť späť do pohára.

Poznámka: fľaša, v dolnej časti suché, nemôže mať vodu; filter nasledujúce jar utiahnuť háčik na zavesenie, a von do stredu; Kávové zrná by mali byť čerstvé, nie vlhké alebo mieste príliš dlho; Káva a čerstvo pripravené, ktorý je preferovaný; Xia zuo do vody, teplej úžitkovej vody, môže uložiť varu čas; Ak je alkohol horák, prosím, zatvorte vietor prostredia v rámci operácie; Blok tabuľky, keď ste dole bloku úzko; Stick prepnúť, tak dlho, ako vložiť na 2/3, nie chytil pod filter; s Teplotou varu približne čas je zvyčajne 50 sekúnd, v závislosti na kávu. Koľko sa zvýši, alebo zníži; Vytiahnuť hlavu, zameranie na ľavej ruke držať xia zuo rukoväť; Uvarenej kávy prvý clôn, von, potom umyť vodou na fľašu; filter na umývanie namočení vo vode do zálohy, alebo dať do chladničky, môže predĺžiť handričkou pomocou obdobia; Tu sme v prvej kávu do hlavy, a niekto, kto je vo vode z xia zuo úplne na hlavu, zem sa do tabuľky. Dve metódy, rozdiel je, že káva je vopred ponorenie do vody, môžeme vyskúšať, či je rozdiel, Či je to sifón banku alebo ručné follicular, venovať pozornosť "dusno para ", takže pri zahriatí ovládať oheň, vyhnúť sa oheň je príliš veľká a robí kávu vo vode roll, to uvarená káva musí byť zlé na pitie.


 • Materiál: Sklo
 • balenie špecifikácie: Súbor
 • Kapacita: 0.45 L
 • Katalóg Č.: KH-264
 • Kávovar Princíp: Sifón
 • Štýl: Klasické
 • Názov Značky: feichanpion
 • Coffee Pot Typ: Syphon Hrnce
 • Pôvod: CN(Pôvodu)