YUEWO laboratórneho Vybavenia Auta Piesok Jadro Filter Jednotky 1000ml S Vákuové Čerpadlo Sací Filter Zariadenia Rozpúšťadlo Filter pre Vákuové Trubice

  • Recenzie
  • Skladom
€114.22

Štítky: vaccum čerpadlo 2 etapy, dvojité fáze vákuové čerpadlo, vákuové čerpadlo, manometer, bluetooth handsfree samsung, plyn sacie čerpadlo, čerpanie vody, lab striekačky, zubné sacie jednotky, 6p1 trubice, kompresorová jednotka.

Popis Výrobku:

Pieskové filtračné zariadenie zeleniny borosilikátového skla, jednotná hrúbka steny, žiadne bubliny sklo hladký a transparentný, rýchly prietok, tlak a tesniaci výkon.

Vákuová filtrácia je bežné laboratórne vybavenie, v chromatografickej analýzy, na odstránenie stĺpca život a presnosť systému detekcia nečistôt, má dôležitú úlohu. V filtračného procesu je kvapalina odplynenie účinok je tiež zrejmé. Zariadenia s rôznymi účely filter membránový bola uplatnená v hmotnosti analýza, chromatografia, koloidné rozluky a iné testy.

Táto séria jednostupňové, vákuové pumpy, pomocou direct-celkový dizajn, aby výrobky viac kompaktný, ľahký a rozumné. Pomocou veľkého počiatočný krútiaci moment, špeciálny dizajn pre nízke teploty prostredia, aby zabezpečili, že v prípade nízkej okolitej teploty v zime boot normálne.

Špecifikácie Produktu:

Materiál: Vysoko borosilikátového skla Kapacita filtra pohár: 300 ml Schopnosť prijímať fľaše: 1000ml Vonkajší Priemer piesok jadro: 57mm Vnútorný Priemer piesok jadro: 42mm Veľkosť pórov filtra membrány: 30-50µm Priemer filtra membrány: 46-60 mm Tento produkt neobsahuje filter membrány, Priemer 50mm je spoločné použitie v 1000ml sací filter prístroja.

Konštrukčné vlastnosti:

Vákuová filtrácia sa skladá z oil-free vákuové čerpadlo a filter fľaša zariadenia, celá je rozdelený do lievika filter pohár, uprostred piesku srdce filter hlavu (sintrovaný filter), trojuholníkové nastaviť kvapaliny fliaš a nerezovej ocele pevný klip. Filtračné fľašu je vyrobené zo špeciálneho tvrdého skla, zmena teploty 280 titul, a to môže odolnosť voči tlaku. Takže krásny vzhľad, rovnomerné hrúbky steny, žiadne bubliny, štandardná veľkosť.


  • Číslo Modelu: YLN-Lab1