Prenosné Badminton Netto Nastaviť Skladacie Volejbal Tenis sieť s Badminton Raketa Stojí Vonku Dvore

  • Recenzie
  • Skladom
€27.08 €24.10

Štítky: pe volejbal net, bedminton net prenosné, bedminton očko, bedminton net, bedminton tričko, klasické badminton set, bedminton net stojan on-line, vonkajšie badminton set wilson, bedminton net stojan, bedminton mieru.

Odrážky:

1、Jednoduché Nastavenie: Prichádza s dve telescoping pólov, ktoré možno ľahko rozšíriť a zmluvy, a jednoduchý list-na net; set-up and take-down pre tento badminton set je hračka pre každého, kto v rodine. Čistý rám opatrenia o 310*155 cm.

2、Zdravé Zábava: Toto je dokonalý 3-v-1 šport sieť pre bedminton, volejbal, pickleball a tenis; vhodný pre vnútorné a vonkajšie použitie. Môžete si ho vziať so svojou rodinou, aby si šťastný čas. Dobrý relax možnosť hrať s priateľmi alebo členmi rodiny.

3、vhodný pre skladovanie: Toto je badminton set, ktoré je možné sklopiť do kufra. A kufor mať dostatok priestoru na uskladnenie. Tak to je pohodlné nosiť ju všade, ktorú chcete hrať.

4、Robustný Stojan a Net: základni môže byť naplnené pieskom na zlepšenie stability. Môžete ho kdekoľvek, ako je záhrada, pláž, parku a pod. Net je oveľa pevnejšia ako spriaznené sieťou, ktorá môže byť použitá pre dlhodobé.

5、Multifunkčné Použitie: Táto položka sa vzťahuje na rôzne športy ako bedminton, volejbal, tenis a pod. Môžete hrať kdekoľvek chcete, či v súdnom alebo na záhradke.

Funkcie:

Bedminton Kombinovaný Set: Tento ísť-a kompletný badminton set je dokonalý darček a dobrý relax výber hrať hry vonku s priateľmi alebo celou rodinou, vrátane bedminton, volejbal a tenis.

Inovatívny Dizajn: Všetky v o dizajn s voľne stojace základu, ktorý obsahuje (bedminton rakety, košíky, netto stáť a vykonávať box, môžete ho nastaviť na každom povrchu v sekundách - žiadne nástroje alebo vkladu vyžaduje

Prenosné & Nastaviteľné: To je badminton set je dodávaný s nosiť pole a, ktoré je možné sklopiť do neho, čo umožňuje dostatok priestoru na uskladnenie.

Jednoduchá Inštalácia: Prichádza s dve telescoping pólov, ktoré možno ľahko rozšíriť a zmluvne, a jednoduchý list-na net (10 ft x 12 V) je set-up and take-down veľmi jednoduché.

Špecifikácia:

Názov: Prenosné Badminton Netto

Materiál: ABS+PP+PE

Veľkosť balenia: o 68*29*13 cm/26.77*11.42*5.12 palec

Balenie Zoznam:

2*Badminton Lopty

2*Badminton Raketa

2*Telescoping Pólov

1*Bedminton Net

1*Úložný Stojan


  • Materiál: ABS+PP+PE
  • Druh: Čistý
  • veľkosť balenia: o 68x29x13cm
  • Názov: Prenosné Badminton Netto