Viac veľkosti 100KS Multi-Purpose Zamykanie Kábel Kovové Zip Väzby Nehrdzavejúcej Ocele Samostatne Zamykanie Zip Kravatu

  • Recenzie
  • Skladom
€11.31 €6.90

Štítky: kábel kravatu nehrdzavejúcej ocele, z nehrdzavejúcej ocele zippo, eoniq hodinky, steanless oceľ zips, plastový zips, z nehrdzavejúcej ocele kravatu zábal, kábel kravatu ocele, kábel zips, pilier váza, kábel porte kovov.

Viac veľkosti 100KS Multi-Purpose Zamykanie Kábel Kovové Zip Väzby Nehrdzavejúcej Ocele Samostatne Zamykanie Zip Kravatu

Funkcie:

1. Trvanlivé: 304 nerezovej ocele samostatne zamykanie zip kravatu pre aplikácie v automobilovom priemysle, ako sú výfukové tepla zábal. Môže podporovať teplota až 1000F. Teplu a korózii odolné. Ideálne pre vnútorné a vonkajšie aplikácie.

2. Vysoko-Kvalitný Materiál: Naše zip kravatu je vyrobený z 304 nerezovej ocele s rozsah prevádzkovej teploty mínus 112F na 1000F.

3. Výhody: majú veľkú húževnatosť, odolnosť proti korózii, požiarna odolnosť a predlžuje servisné čas. Ktoré by mohli byť použité v rôznych prostrediach, ako sú vlhké miesta, vonku, na miestach s vysokým teplotám, a tak ďalej.

4. Jednoduché Použitie: Tieto zamykanie kravatu zábaly sú navrhnuté s pribrala pracka na posilnenie kravatu. Okrem toho, pracka obsahuje ušľachtilú oceľ gule, aby z väzby, stráca po tom, ako bol upevnený. V neposlednom rade, ste úplne nepotrebujete žiadne nástroje na ich inštaláciu, tak ľahko ako na zips.

5. Široké použitie: Tieto zip väzby sú ideálne pre lode, bane, elektrina, automobilových dielov, počítač drôt postroj, domáce opravy a viac. Pre príklady, ktoré môžete použiť tieto na reťazi-link plot ako tie pre zabezpečenie textílie príspevky, ktoré sú oveľa silnejšie ako plastové postroj.

Upozornenie:

1. Skutočné farby sa môžu mierne líšiť od snímku, vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt. Prosím, dovoľte 1-3 cm odchýlka vzhľadom na ručné meranie.

Špecifikácia:

Typ: Nerezová oceľ kábel kravatu

Materiál: nehrdzavejúca oceľ

Veľkosť: 4.6x100mm/4.6x250mm/4.6x150mm/4.6x200mm/4.6x300mm/4.6x350mm voliteľné

Množstvo: 100ks

100 x Nehrdzavejúca oceľ kábel kravatu


  • Číslo Modelu: Kábel
  • Druh: Iné
  • Materiál: Iné
  • Podpora: Dropshipping