Crystal Yoni Wands Palice z Prírodných Carnelian Masáž Nástroj Liečenie Kryštálmi Kameň Relaxovať Potešenie Tela Ako Ženy Darček

  • Recenzie
  • Skladom
€10.90 €9.05

Štítky: masáž nástroj dreva, achát palička, carnelian, carnelian kameň, radosť palička, carven, prírodný krištáľ yoni, ametyst crystal masáž wands, červený kameň, masáž palička, vibrat pre ženy.

10 cm Prírodné Carnelian Magic Yoni Prútik Crystal Kameň, Masáž Tváre Späť Krku Guasha Nástroj Radosť Stick pre Ženy Starostlivosť o Zdravie

Názov:yoni palička

Materiál:prírodné carnelian

Veľkosť:cca 10 cm

Achát

Achát je jednou zo siedmich pokladov Budhizmu, od dávnych čias ako zlých duchov, amulety, použitie, význam prostrediu, pomáhajú odstraňovať stres, burnout, zákal a ostatné negatívne energie. Červený achát môže zlepšiť vnútorného obehu, posilniť prietok krvi, tak, aby zmena farby je dobré, eliminovať sexuálne prekážok, aby sa zabránilo sexuálnu neschopnosť a neplodnosti, čiastočná orange červený achát môže byť na konečník, gastrointestinálne mať dobrý efekt, Môžete aktivovať vnútorné orgány, prevenciu zápchy, adjuvantná toxíny, ochorenia pečene, reumatizmus, neuralgia, kŕčové žily, a tak majú funkciu upokojujúce.

Poznámka : je vyrobený z prírodného kameňa. obrázok ukazuje rôzne farby.ale môžeme sľúbiť, že sú vyrobené z rovnakého materiálu a vysoká kvalita.Pošleme ich náhodné, Ak si mysli,musíte myslieť na to, keď kupujete.ďakujeme za pochopenie.

Ak chcete, aby ostatné veľkosti alebo materiál,môžete nás kontaktovať.vďaka


  • Názov Značky: Ronny zhu wenwu
  • Pôvod: BR(Pôvodu)