Kanvicu Žiaruvzdorné Sklo Kanvica Bambusu Veko Filtra Líniové Kanvica Štýlový Kvet Zelený Čaj Sklenená Kanvica Drinkware

  • Recenzie
  • Skladom
€11.82 €10.28

Štítky: baker chlapec klobúk ženy, čínsky zelený čaj, kettl, porcelánová kanvica, 100ml kanvica, keramické japonský kanvica, teapots čaj kanvica, žiaruvzdorné kanvica, hakama mužov, farba skla čaj kanvica.

Kanvicu Žiaruvzdorné Sklo Kanvica Bambusu Veko Filtra Líniové Kanvica Štýlový Kvet Zelený Čaj Sklenená Kanvica Drinkware

Funkcie: RUČNÉ PENOTVORNÉ VYSOKEJ KVALITY BOROSILIKÁTOVÉHO SKLA TEAPOTS: (bez Olova, Cadminum, Arzén a ďalšie Kovy) Dáva väčší tenšie, ľahšie, sú schopné odolávať tepelným nárazom, poškriabaniu a zlom odolný, Vytvoriť Zdravý Život.

ŠTÝLOVÝ DIZAJN TEACUPS: S sklenené veko a filter pre voľné čajov alebo kvitnúce čaje. Stačí dať čaj alebo káva taška do vnútorného pohára a pridajte trochu horúcej vody, potom vnútorný pohár uvoľňovanie podávaný čaj priamo do vonkajšieho pitnej pohár.

PERFEKTNÉ ŠÁLKA SADA PRE HORÚCE ALEBO STUDENÉ NÁPOJE: súčasné poháre udržuje teplotu tekutiny teplé alebo studené po dlhší čas, zatiaľ čo vonkajšie sklenené steny zostáva pohodlné na dotyk, môže vydržať -30℃ do 180 ℃ rýchle teplotný rozdiel.

Krajšie - Môže vizuálne vidieť namáčanie situáciu Loose Leaf,Aby piť viac okrasné.

VEĽKÚ KAPACITU PRE VŠETKY NÁPOJE : 600 ml Sklo Teacup.Vzťahujú sa na všetky druhy studené a teplé nápoje, ovocie, čaj, čaj, káva, džús, denne pitná voda a tak ďalej.

POZNAMENÁVAŤ:Umývačka riadu, Rúra, Mraznička bezpečný; Ale aby sme neboli ovplyvňujú životnosť sklenené výrobky, náš manuál neodporúča umývačka riadu.Neodporúča sa pre používanie s kovový riad, zubnú pastu môžete čistiť čaj škvrny a iné škvrny, a ručné umývanie ľahko na jeho hladký povrch.

Zoznam:

Sklenená Kanvica*1


  • Kapacita: 401-500 ml
  • Materiál: Sklo