Macrame Zrkadlo Ručné Gobelín Make-Up Zrkadlo Kúzlo Osvetlené Kompaktný Domov Spálňa Dekoratívne Nástenné Závesné Zrkadlá Domova

  • Recenzie
  • Skladom
€16.95 €10.51

Štítky: er6n led, zrkadlo vrecku, koberec runner svadbu, žena mirrow, Uličkou Koberec, hollywood undead, boho mirrow, koberec svadbu, veľké mirrow, cnc diamond.

Funkcia: Ručne vyrobený Lano Tkanie: prijíma vysoká kvalita bavlnenej nite, ručne vyrobené lano tkanie proces gobelín, a funguje na podporu moderného životného štýlu s estetické, kvalitné a postoj.

Zrkadlo: Vhodné pre všetky dosky, je veľmi vhodné pre váš interiér dekor, aby svoj život viac, žiarivý a pohodlné pre svoj život. Či sa jej šaty, alebo holení, jeho najlepší servis pre vás. Kombinácia prírodných prvkov robí život návrat do Prírody a pokoja.

Materiál: striebro zrkadlo, jasný a prirodzený obraz, nie je ľahké oxidovať, a nie je jednoduché hrdza, bez chuti a silné, nie je ľahké poškodenie.

Úspora priestoru: Zavesiť ho na stenu, bez toho by do vašej pozícii a poskytuje projekčné služby. High-definition strieborné zrkadlo je obraz jasnejší a jednoduchšie na použitie, osvetlenie vašu krásu alebo krásu.

Sklo Zrkadla: sklo float, zrkadlový obraz, hladká a nie je deformovaný. Venujte pozornosť skutočnosti, či skla je poškodený počas procesu inštalácie a nie je na škodu pokožky.

Informácie o výrobku

Výrobok: Ručný Macrame stene visí gobelín zrkadlo

Materiál:100% Prírodná bavlna lano

Farba: ako je znázornené (Ručné farbenie možno mať chromatické aberration)

Veľkosť:

Odpoveď: Vonkajší priemer 40 CM, vnútorný priemer 25 CM

B: vonkajší priemer 40 CM, vnútorný priemer 20 CM

C: Vonkajší priemer 35 CM, vnútorný priemer 25 CM

Poznámka:

1.Z dôvodu veľkosti merania sú vyrábané ručne, tak tam môže byť 3-5 CM chyba.

2.Vezmite prosím na vedomie, pretože svetlo ožiareniu alebo obrazovky počítača rozdiel, takže sa nemôžem zaručiť, fotografie a skutočná farba je 100% isté.

Balenie zoznam

Package zahrnuté:

Typ A B C: 1 * Macrame Zrkadlo

Typ D: 1 * Macrame (Bez Zrkadiel)


  • Tvar: Iné
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: Iné