18650 batérie držiak 7S power bank lítiové batérie, zostatok Blutooth 20A 40A 60Aebike elektrické auto, bicykel 18650 batérie poľa

  • Recenzie
  • Skladom
€8.13

Štítky: 18650 moc stenu, čistý blutooth adaptér do auta, prenosné rovnováhu na bicykli, 18650 rovnováhu stojan, 18650 držiteľ, 18650 krúžok, kožené batérie poľa, rýchle starter, heltec lora, napájané batériou banky.

Popis produktu

Naše aktualizované moc stenu systému prichádza s jeho vlastné ochranné dosky, čo šetrí náklady a znižuje zložitosť použitie. To je veľmi praktické. Port umiestnenie tohto produktu je rovnaký ako v starej verzii, tak aj zákazníci, ktorí už zakúpili to môže bez problémov uložte ich. Neskôr, pridáme napätie reguláciu modul, solar impulse uvoľnenie modul, nočné svetlo, ventilátor, multi-funkčný modul a tak ďalej, ktoré môžu byť prekryté s akumulátorom box a ochranná doska.

Veciach, ktoré potrebujú pozornosť

1. Na 7S vyžaduje 29.4 v nabíjačke. 2. Nepoužívajte ho na kovový stôl, venovať pozornosť izolácie a neskratujte. 3. Nabíjací prúd každá vrstva sa neodporúča prekročiť 2a, inak batérie môže generovanie tepla (napríklad, ak je len jedna vrstva, vyberte 2a nabíjačku, a ak sú tam dve vrstvy, vyberte 4a nabíjačky). 4. Pozrite sa na dosky plošných spojov s batériou orientácie,a všetky batérie nemôže byť rozložené v rovnakej orientácie. 5. Nemám pripojiť napájanie s nesprávne pozitívny a negatívny, existujú náznaky, na dosky plošných spojov, dávajte pozor na pozorovanie. 6. Produkt jednotného doska možnosť, s výnimkou batérie vo fotografii. 7. Zoznam cena je cena doska alebo batérie

Kvôli nedorozumeniu tento produkt, nie je konkrétne uvedené, že poradie je známy a dopĺňa takto:

1. Batérie smer všetky batérie prípadoch podlieha PCB dosky. 2. Výrobok je len doska, neobsahuje batérie, batérie poľa a BMS sú zakúpiť samostatne, 3. Ak sa použije ako multi-layer batérie stanice, vyberte kus s ochranným dosky, a zostávajúce možnosti nemajú ochranná doska. Ochrana dosky môžu poskytovať rovnováhu vyrovnávanie funkciu pre celý multi-layer batérie prípade, bez toho, aby museli pridať ochranná doska na každú vrstvu.

7S 20A s Bluetooth

Power meter

Detail

Accessoies


  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
  • Číslo Modelu: 7S power bank lítiová batéria
  • Názov Značky: Heltec Automatizácie