Nové technológie PURC keratin treatment nastaviť nulovú FORMALDEHYD Žiadne Podráždenie Žiadny dym, opravy a narovnať poškodenie vlasov 11.11 30%

 • Recenzie
 • Skladom
€12.45 €8.59

Štítky: 500 ml striekačky, toner pre vlasy, starostlivosť o vlasy, vlasy keratín maska, vlasové sérum liečba, rastú starostlivosť o vlasy olej, farba vlasov technológiou, keratín, 8 druhá, bq e5.

* 2019 Top predaj starostlivosť o vlasy produktov * Nové technológie PURC keratin treatment nastaviť nulovú FORMALDEHYD Žiadne Podráždenie Žiadny dym, opravy a narovnať poškodenie vlasov Drahý priateľ, chceš, aby vaše vlasy viac lesk / hladký / prírodné narovnať ? Hot predaj Narovnanie vlasov brazílskeho keratínu budú vám pomôžu urobiť !!! PURC keratínu, ako urobiť doma a salón, stačí 30 min prevádzkový čas !

* * Keratín Vlastnosti: 0% FORMALDEHYDU Žiadne Podráždenie na oči Žiadny dym, keď robí liečbu Umyte Ihneď po 30 minútach Rýchlo opraviť poškodené, kučeravé vlasy 30 minút na narovnávanie vlasov účinok môže dlho pre 4-6 mesiacov, obsahuje nurumuru ropa a druh matica olej, ktorý zvyšuje lesk vlasov a robí vlasy zdravé, hladké! Set vrátane : 1 šampón pre liečbu 2 Keratin Treatment o+ 3 keratínu 0+ Regeneračná maska doprava Zadarmo 1 šampón pre liečbu funkcia: hlboko jasné, vlasy, Otvorte vlasy kutikulu. 2 Keratin Treatment o+ funkcia: Môžete rýchlo opraviť poškodené, kučeravé vlasy, 30 minút na vyrovnávanie vlasov. môžete umyť vlasy okamžite po 30 minútach, nie je potrebné čakať 3 dní, ako iné keratínu liečby. 3 Regeneračná maska funkcia : obsahuje nurumuru ropa a druh matica olej, ktorý zvyšuje lesk vlasov a robí vlasy zdravé, hladké! Udržať vyrovnávaním efekt a keratínu treament účinok dlhšie. Použitie: 1, Umývanie a masáž na vlasy s PURC Šampón Pre Liečbu na 2 - 3 krát, nech je to práca na chvíľu a opláchnite. Ranu vlasov až o 100% suché. 2, Rozdeľte vlasy do sekcií a uplatňovať PURC Keratin Treatment o+ s kefka rovnomerne. Špirála a masáž produkt do každej časti vlasov, aby sa zabezpečila maximálna priepustnosť. Prosím, nepoužívajte príliš veľa Keratin Treatment o+ v vlasov, priemerná suma je 45ml na 60ml. 3, Akonáhle PURC Keratin Treatment o+ uplatnila všetky, odstráňte prebytočnú výrobok používať jemný zvyškový špirála niekoľko krát na každú vrstvu. 70% do 100% vysušte Fénom na vlasy s hrebeňom, v závislosti od typu vlasov. 4, Absorbovať keratín za 20 minút, 30 minút,Oddiel a narovnať vlasy s PLOCHOU ŽELEZA, ktoré môžu dosiahnuť 230°C do 249°C, narovnať každý oddiel 4-až 6-krát. Teplota by mala byť upravená podľa stavu vlasov. 5, Keď vlasy vychladnúť, opatrne ho s PURC keratínu 0+ Regeneračná maska 6, Suché vlasy znova a hrebeň. UPOZORNENIE: Vyhnite sa kontaktu s očami. Ak obráťte sa vyskytuje, opláchnite vodou a okamžite sa poraďte s lekárom, ak je to potrebné. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zloženie: AQUA, CETEARYL ALCOHOL, HYDROLYZOVANÉHO KERATÍNU, KYSELINA CITRÓNOVÁ, NURUMURU OLEJ, METHYLCHLOROISO -THIAZOLINONE A METHYLISOTHIAZOLINONE, PARFUM, AMODIMETHICONE A TRIDECETH-12 A CETRIMONIUM CHLORIDE. 1 šampón pre liečbu funkcia: hlboko jasné, vlasy, Otvorte vlasy kutikulu. 2 Keratin Treatment o+ funkcia: Môžete rýchlo opraviť poškodené, kučeravé vlasy, 30 minút na vyrovnávanie vlasov. môžete umyť vlasy okamžite po 30 minútach, nie je potrebné čakať 3 dní, ako iné keratínu liečby.

3 Regeneračná maska funkcia : obsahuje nurumuru ropa a druh matica olej, ktorý zvyšuje lesk vlasov a robí vlasy zdravé, hladké! Udržať vyrovnávaním efekt a keratínu treament účinok dlhšie.


 • Množstvo: 500
 • Na mieru: Áno
 • Funkcia: Opravy a narovnať priehrada
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • NET WT: 50 ml
 • Pohlavie: Unisex
 • Zložka: keratín
 • Číslo Modelu: Narovnávanie vlasov keratin treatment
 • príchuť: Pôvodná chuť
 • Brazílsky keratín za tepla: Narovnanie vlasov
 • Názov Značky: PURC
 • Položka Druh: Vlasové A Vlasovej Pokožky
 • Funkcie: 0% FORMALDEHYDU, BEZ DYMU