BU-55 BU55 DIY Antény Balun 12 cm MJ Konektor (1:1) 3-75MHz 500Watt SSB/HF Balun Anténny Prepínač Super Príslušenstvo

  • Recenzie
  • Skladom
€25.91

Štítky: anténa hf, prenosný vysielač ssb, ft 897, anténa hf tuner, balun hf, ventilátor pre grafickú kartu 95 mm, 8gb ddr3 pamäť notebooku, bose ovládanie, 433 smart switch, príjem ssb.

Práca pre Dipole 3 - 75 MHz (pásmo 6M) 50 Ohm VSWR menej ako 1:1 Max. rozsah výkonu 500W (PEP) Gewicht 145 g Konektor: MJ Package: 1* BU-55 balun dodacia lehota Tipy:

Všetky package zaslané E-paket alebo POSTNL doporučene loď metóda. s sledovacie číslo môže nasledovať package statu. to je bezpečnosť bezpečné nákladné. Dodacia lehota je cca 15--45 dní. Ako dôsledok rôznych krajín politiky a poveternostných a iných dôvodov. odoslané na rôzne krajiny ,dodacia lehota bude iný. Má nejaké otázky. prosím, neváhajte ma kontaktovať prostredníctvom ali správy. ďakujeme!

Spätná väzba:

Nechajte záporná spätná väzba sa nemôže vyriešiť problém. Existuje mnoho, viac pozitívne spôsoby, ako fáza o dobrú komunikáciu Prosím, odoslaná správa sa k nám cez Maxirecepty.sk. budeme sa snažiť nás najlepšie vyriešiť váš problém. ďakujeme!

O Daní:

Budeme sa snažiť v našich silách, aby službu. Pretože vlastné pravidlá sa líšia v každej krajine, clá a spotrebné dane nie sú naša zodpovednosť a sme nie je kvalifikovaný, aby odpovedal na otázky na túto tému. Prosím, výskumu vašej krajine tarify a dovoz spotrebných daní pred nákupom..


  • Použitie: Prepínanie
  • Výstupné napätie: ŽIADNE
  • Typ Výstupu: ŽIADNE
  • Pripojenie: Plochu