BM 800 Profesionálnych Kondenzátorových Mikrofónov bm800 Audio Vokálne záznamu pre Počítač karaoke Phantom power pop filter Zvuková karta

 • Recenzie
 • Skladom
€40.28 €28.20

Štítky: bm800 kondenzátorových mikrofónov, kondenzovať mikrofón, bm 800 isk, pop filter mikrofón podmic, bm800 fantom moc, anti shock mount, 48v phantom power, zvuková karta pre gitaru, Phantom power, audio filter.

BM 800 Profesionálnych Kondenzátorových Mikrofónov bm800 Audio Vokálne záznamu pre Počítač karaoke Phantom power pop filter Zvuková karta

Hlavné Funkcie: Toto je profesionálny kondenzátorových mikrofónov , ktoré prijíma náročné comlete elektronické cricuit kontroly a zlatá platňa ,membrány kapsule, mikrofón s dobrým cardioids polárnych vyzdvihnutie patterm, vysoký výkon , nízke sebavedomie,-hluk a presnú reprodukciu aj tých najjemnejších zvuk , vhodný najmä pre štúdiá, nahrávacie štúdiá,vysielanie stationsk, stage výkony a počítač.Absolútne spĺňať požiadavku vysokej kvality pre vysielanie a nahrávanie. 1.Chladič Mikrofón funguje len so prístroj, ktorý by mohol poskytnúť dostatok energie(Požadované Napätie:5V) za to. Po pripojení s stolový počítač, Mikrofón môže byť používaný samostatne; Po pripojení s prenosným počítačom, prosím, pripojte prenosný počítač k elektrickej zásuvke, alebo použiť 48V phantom power získať dostatok energie, ak zvuk nie je jasný a dostatočne vysoká. 2.Ak váš prístroj nemohol poskytnúť dostatok energie(ak sa používa s Zosilňovač alebo Mixér, atď.), hlasitosť zvuku zaznamenaný môže byť príliš nízka, a prosím, použite možnosťou phantom napájaním 5V adaptér pripojte ho.(phantom power adaptér nie je súčasťou balenia). 3.Mikrofón nie je možné používať mobilný telefón a tablet. POZNÁMKA: To nemôže fungovať s macom. 4.Ak chcete lepšie zvukový efekt, zvuková karta by mala byť použitá. 5.Počas nahrávania, prosím dajte mikrofón od zosilňovač, aby sa zabránilo nahrávanie hluku v dôsledku zosilňovač.

NB-35 Stojan na Mikrofón:

Stojan Na Mikrofón Profesionálny stojan na mikrofón Tento robustný nastaviteľný mikrofón boom stojan je to jedna z našich najpredávanejších produktov a ponúka absolútne vynikajúca kvalita za skvelú cenu Robustný statív base & boom arm s teleskopickým úprava Tento veľmi populárny stojan uprednostňovaná pásma, sólo umelcov, vysokými školami a učiteľmi. Ideálne ubytovanie pre väčšinu nástroja & vokálny mikrofón.

Viac Farieb K Dispozícii

Čo je Zahrnuté

Máme Model súbor B súbor C súbor D nastaviť voliteľné,prosím, prečítajte si pozorne pred mieste objednávky.


 • Súbor Typ: Jeden Mikrofón
 • Štýl: Stôl
 • Polar Vzory: Uni directional
 • Package: Áno
 • Názov Značky: KEBTYVOR
 • Použitie: Počítač, Mikrofón
 • Komunikácia: Káblové
 • Prevodník: Kondenzátorových Mikrofónov
 • Číslo Modelu: BM800