NOVÉ Fyzioterapeut Pôvodné Ultrazvuk Ultrazvuková Terapia Stroj pre Úľavu od Bolesti, 1Mhz

 • Recenzie
 • Skladom
€417.92 €292.55

Štítky: 1mhz Ultrazvuk, beauty ultrazvuková terapia prístrojom, liečba ultrazvukom stroje, fyzioterapeut valček, Ultrazvuk 3mhz stroj, logo úľavu, laserová terapia zápästie, ultrazvuk stroj lekárske fyzio, muž chudnutie stroj, ženy terapia stroj.

Zdravotnej Starostlivosti Ultrazvuk Technických Výhod:

Nízkym napätím, digital signal generator All-digitálny displej, presné ovládanie 1MHZ frekvenciu, výkon, bezpečnosť a stabilitu Päť stupňov intenzity, časovač 5-30 minút

Liečba ultrazvukom je prirodzené a zelená terapie. Žiadne injekcie, žiadny liek, hlboké liečbu ochorenia.

Pomocou vlastnosti ultrazvuk, ktorý je dobrá priepustnosť v telesných tkanivách, smer a superposed energie a využitia tepla účinky,mechanickým vplyvom a fyzikálne a chemické účinky, atď., uvoľnenie adhéziou, zlepšenie miestnych lézie microenvironment, zlepšenie mikrocirkulácie podporujú metabolizmus, zlepšujú výživu tkaniva, široko používaný pre mäkké tkanivo zranenia a chronickej bolesti rehabilitačnej starostlivosti.

Princíp:

1.Mechanické funkcie: ultrazvukové mať [mikro masáž" tkaniva látky a drobné bunky. To by mohlo zmierniť tkaniva, zvýšenie prieniku, zlepšiť metabolizmus, podporujú cirkuláciu krvi, stimulujú nervový systém a bunky, bolestiach.

2.Kúrenie funkcia: tvorí teplo počas liečba ultrazvukom, tak to je tiež nazývaný ako"ultrazvuk diathermy terapia". to je hlboké kúrenie, že preniknúť pod sval. Teda, ultrazvuk terapia sa aplikuje na chronické mäkkého tkaniva bolesť, artritída, reumatizmus.

3.Fyzikálna terapia funkcia: na základe mechanického a kúrenie funkciu, bude to spustí fyzikálnej terapie.

a)Vodíkových iónov koncentrácia zmeny: zápal tkaniva v sprievode acidóza jav, ultrazvuk môže pH hodnota sa mení na zásadité, tak, že príznaky sú znížené, dobré zápal opravy.

b)vplyv na enzymatickú aktivitu: ultrazvuk môže depolymerize komplex proteínov do spoločnej organické molekuly, ktoré ovplyvňujú činnosť mnohých enzýmov.

c)Podľa činnosti vysokej intenzity, ultrazvuk, mnoho vysoko aktívne voľné radikály môžu byť tvorené tkaniva. Môžu urýchliť-redukčných procesov v tkanive a urýchliť proces rastu.

To je perfektná kombinácia medzi klasické teórie a liečby tradičnej Čínskej a modernej vedy, technológie.

Výskum je založený na tradičnej Čínskej medicíny terapie.To je revolúcia na strednej intenzity liečba ultrazvukom zariadenia, ktoré zlúčené ultrazvuk,tepla a akupunktúrny bod starostlivosť atď v tomto zariadení.Prostredníctvom fyzikálne a chemické účinky na čiastočné zlepšenie krvného obehu v tele poškodení tkaniva, zlepšiť metabolizmus, zmäkčiť organizácie, posilniť drog priepustnosť, vplyv obsahu účinných látok,zníženie senzorických nervových dráždivosť dosiahnuť úľavu od bolesti a tiež podľa meridiánov, zostatok QI a krvi, upraviť jin a jang.

Dizajn, Funkcie

Veľké podsvietenie displeja LCD, jednoduchý štýl, atmosféru, ušľachtilý a elegantný.

Módny a elegantný vzhľad, plné luxusu

Humanized dizajn, viac tekutín linky

Dotykové tlačidlá, jednoduchý štýl, viac odolná

Nová generácia ergonomicky navrhnutá rukoväť sondy

Parametre názov Položky Ulatrosound energie meter Položka nr

GY-CS01 Relatívna vlhkosť 20%-80% Okolia

5-40℃ príkon power ≤25W Atmosférickom Tlaku

80-106kpa Napájanie 100-240Vac/ 50 HZ Napätie Ultrosound

≤35W Ultrazvuk prevádzková frekvencia 1.05 MHZ±10% Lúč štýl

Rovno Teplota Sondy ≤50℃ Výstupný výkon

≤3w/cm2 Ultrazvuk výstup 5.0 w Non-uniform lúč koeficient 6


 • Lúč Štýl: ≤3W/cm2
 • Vstupné napätie napájania: ≤25W
 • Funkcia: Orgán Miestnej Úľavu Od Bolesti A Krása
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Aplikácia: Telo
 • Čas: 5-30 minút nastaviteľné
 • Ultrosound Prevádzková Frekvencia: 1.05 MHz±10%
 • Názov Značky: suyzeko
 • Napätie: 100-240V AC / 50HZ
 • Intenzita: 0.8-2.5 nastaviteľné
 • Názov produktu: Liečba Ultrazvukom Stroj