Veľkú Kapacitu, Lítiové Batérie, Inteligentný Indukčné Koša Wc Nepremokavé Dual Hlavne Design Ochrany Životného Prostredia

  • Recenzie
  • Skladom
€35.94 €30.56

Štítky: kôš na odpadky, senzor koša, trashbin, smetisko, koša na recykláciu odpadových nádob, Inteligentný Koša, dotyk koša, smart koša, kúpeľňa vedro set, bin smart.

V týchto oblastiach sa potrebujete obrátiť na zákaznícku službu, aby sa rozdiel vzhľadom na dlhú cestu: (Tibet, Qinghai, Xinjiang (Hong Kong, Macao a Taiwan)

Toto pole je zabalené ako 6 jednotlivých /box môže byť zmiešané s rôznymi farbami. Veľké množstvo priateľov môžete volať priamo na konzultáciu

vysvetliť:

1. Zmiešané dávku, celková cena je viac ako 500 yuan, jednotnej platby 6 Jeden. Veľké množstvo je preferovaný.

2. Alipay transakcie, banka zaplatení.

3. Všetky baby ceny sú bez dane a prepravné zadarmo. Ak potrebujete vystaviť faktúru, je potrebné pridať daň bod.

4. Obrázky sú všetky prijaté v druhu, s mierne farebné odlišnosti. Všetky deti nie sú produkované plne automatické stroje, ale rukou. Nebudú jemné a dokonalé ako tých, ktoré sú vyrábané z montážnej linky. Mierne šitie ochranných známok, nerovnomerné maľovanie, farby pretečeniu, škvrny, hrbole a ryhy sú základné štýly a funkcie hand-made výrobky, ktoré nebude mať vplyv na celkovú krásu. Prosím, drž hand-made výrobkov, ak vám záleží.

Nákladná Popis:

1. V Jiangsu, Zhejiang, Šanghaj a Anhui, ak objem tovar nie je veľká, expresná preprava je odporúčané.

A iné regióny môžu poslať logistiky, s nízkym nákladom a bezpečnú prepravu a náklady hradí zákazník, keď on / ona príde na jeho / jej domácej (pred pôrodom, nesľubujeme presné logistika nákladnej dopravy). Pri objednávke on-line, vyplňte nula v nákladnej stĺpci.

po-predajný servis:

1. Prosím, skontrolujte množstvo a kvalitu dieťa do 3 dní po obdržaní tovaru. Ak je nejaký problém, môžete mu dať ho späť do popredajné služby zákazníkom v čase.

2. Subjektívne nespokojnosť, predstavivosť ako dôvod, dieťa skutočne žiadne problémy s kvalitou vrátenie a výmena, nebudú akceptované.

3. Logistika nákladnej je vlastne účtované logistickej spoločnosti. Sme zvyčajne vybrať špeciálnu linku logistiky s nízkou nákladnej a bezpečnej prepravy pre našich zákazníkov. Vo všeobecnosti platí, že odpadky môže sa vypočíta na základe objemu. Ak odpadky môže byť zamietnuté z dôvodu vysokej nákladnej prepravy, nebudeme ho vrátiť.


  • Funkcia: Eco-Priateľský
  • Je To Inteligentné Zariadenie: No
  • Štruktúra: Stojí
  • Štýl: Touchpad
  • Materiál: Žehlička
  • Druh: Indukčné Typ
  • Tvar: KOLO
  • Číslo Modelu: červená