PARKVISION HD 170 Stupeň Nočné Videnie Zozadu na Zadnej strane Auta Kamera IP 68 Nepremokavé DC 12V

 • Recenzie
 • Skladom
€33.48

Štítky: auto zrkadlo, záložný fotoaparát prepínanie, obrazovka pre doogee bl9000, auto zozadu na zadnej strane fotoaparátu audi, telescop, telefón šok, 180 ip kamery, k21 pubg, fotoaparát zadnej strane bezdrôtové, 180 fotoaparát auto.

PARKVISION je profesionálny výrobca, s cieľom eliminovať jazdy blind spot kombináciou naša vízia technológií a odberateľov aplikácia vedomostí. Boli sme oficiálne dodávanie Toyota, Suzuki, Renault a niekoľko úžitkové vozidlo tvorcovia viac ako 5 rokov.

Záložný Fotoaparát S Super-Super-silný Nočné Videnie, Ktoré je Možné Vidieť V Tme

Funkcia

1. Plné Sklo Objektívu s Zadné 172°Horizontálny Uhol Pohľadu 2.. 0 Lux Super Nočné Videnie Kamery 3. Usmernenie Výber 4. Skrutka Typ voliteľné 5. Podpora Dlhý Čas Nepretržitého Pracovného 6. Vodotesný IP68 Triedy

Špecifikácie Produktu

● Typ: fotoaparát Späť ● Platné modely: Uplatniteľné na Toyota, Honda, Mazda, Mitsubishi, Spar, Nissan, Suzuki, Lišácký, minivan, vozeň auto, Kia, SUV, atď. ● Počet pixelov: 1,3 milióna ● Pozorovací uhol: Horizontálne 172 ° Vertikálne 95 ° ● telesná hmotnosť: 35g ● Výstup video image: Zrkadlový obraz ● Prepnúť na pozitívny obraz: Vypnúť ● Pokyny: umožňuje Zapnúť alebo Vypnúť Voliteľné ● Snímač:: 1/3 "HD CMOS ● Video signál systém: NTSC ● Digitálny signál štandard: CVBS (nemôže byť nainštalovaný na disku rekordér) ● Výstupný formát: RCA 4pin terminálu ● Minimálne predmet osvetlenie: 0 Lux ● Napätie: DC12V (10% vyššia alebo nižšia povolená)

Dobrý Nočné Videnie

0 LUX super-super-silný funkciou nočného videnia Tento fotoaparát sa môže pochváliť vynikajúcou funkciou nočného videnia, poskytuje jasný pohľad zvonku scenérie aj pri jazde v noci. Je to užitočná funkcia pre ľudí, ktorí nie sú dobré na otáčanie vášho auta, a tých, ktorí majú ťažkosti počas jazdy v noci alebo v miestach, kde je to ťažké vidieť. Ak sa používa počas dňa, to je obyčajný fotoaparát. Obzvlášť sa odporúča pre zákazníkov, ktorí často drive v noci!

Parkovanie Linky ON / OFF 1. Fialový drôt je odrezaný ako defult, usmernenie je NA (predvolené nastavenie je parkovanie linky sú zobrazené.) 2. Parkovanie Linky VYPNUTÉ, keď pripájate Fialový Drôt pokyny zobraziť pohyblivé poloha auto v riadku, je To veľmi užitočná funkcia, ak chcete skontrolovať zadnej časti auta a polohy, ľudí, ktorí nie sú dobré na parkovanie alebo cúvanie v garáži, môžete použiť ľahko. Horizontálne Anjel je 172 ° , Vertikálne Anjel je 95 ° 1. Horizontálny uhol pohľadu fotoaparátu sa zvýšila na 172 °. Prijatím tohto širokouhlý objektív, široký pozorovací uhol, ktorý je realizovaný. Zníženie vodiča vodičský slepé škvrny a zabráni náhly skok a zrážky s prekážkou vopred. 2. Vertikálny uhol 95 ° Ak vertikálny pozorovací uhol je malé, na displeji budú veľmi obmedzené, pokiaľ auto zo zadnej je veľmi blízko, aby vaše auto, inak by ste sa toho nevšimol. Tento ZL-191M je možné vidieť viac široko a ďaleko. Hoci 172° super širokouhlý fotoaparát má opraviť rybie oko, efekt, stále existuje určitý stupeň deformácie. Hoci tento fisheye budú mať vplyv na obraz, to vám umožní vidieť širšie zorné pole, znížiť viac slepé škvrny, a zabezpečiť vašu bezpečnosť.

6-vrstvový all-sklo objektívu Mini veľkosť

To je odolnejší voči poškriabaniu a tepla ako sklo

tic a má vynikajúcu trvanlivosť.


 • Rozlíšenie: 1000TVL
 • Názov Značky: PARKVISION
 • SNR: >48db
 • Uhol Pohľadu: 172 stupňov horizontálne
 • obrazový Senzor: SC1235
 • Vodiaca Čiara: Áno
 • osvetlenie: 0.01 Lux
 • Pixelov: 1288*968
 • signálny systém: NTSC
 • Menovité Napätie: DC 12V