200pcs/veľa priemer 6-8 cm Prírodná Špongia Plátok DIY prispôsobiť mydlo náradie,čistiace prostriedky,hubky práčky,pleťové mydlo

  • Recenzie
  • Skladom
€53.71

Štítky: špongia plátok, kúpeľňa vlákniny, nástroj ruka, elektrické náradie, ženy loofa, Špongia, hubky loofa, tvár luff, Špongia Mydlo, nastavenie nástroja.

názov:Prírodná Špongia Plátky materiál:Špongia priemer: cca 6 - 8 cm hrúbka:cca 2 cm balenie:Žiadny pôvodu:Guangdong, Čína poznámka: špongia je natruel produkt, takže farbu, tvar a šírka hrúbka môže byť trochu odlišné v každom plátky. Farba informácie 1.Pracujeme veľmi tvrdo, aby poskytovali najlepšie zastúpenie štýl a farbu výrobku, prostredníctvom našich fotografií a popisov. 2.Ako Kupujúci je vašou povinnosťou prečítať a pochopiť farby popis, ako to je farba položky, ktorú kupujete. Ak si nie ste istí, prosím e-mail na objasnenie. 3.Skutočné farby položky môžu byť mierne odlišné od obrázky zobrazené na stránkach spôsobené mnohými faktormi, ako sú jas monitora svetlo a jas. 4. Prosím, vyberte si váš produkt starostlivo a požiadať všetky otázky pred ponúkanie milujeme otázky, takže sa opýtať preč!

Popis produktu Pred zadať objednávku, prosím, Pozorne si prečítajte nasledovné: Colné & dovozné dane Objednávky môže byť potrebné na prejednanie vo vašej krajine. Prosím skontrolujte, či vaša objednávka bude účtovať dodatočných dovozných ciel, daní alebo iných colných súvisiacich poplatkov. Dovozné clá, dane alebo iné colné poplatky budú zhromažďované lodnej dopravy pri dodaní. Dodávatelia nie sú zodpovední za oneskorenie spôsobené colnými oddelenie vo vašej krajine. Dodatočné náklady alebo meškanie sa môže vyskytnúť počas medzinárodného obchodu. Úprimne dúfam, že nebudete používať dodatočných dovozných nákladov alebo colné odbavenie meškanie ako dôvod pre podanie žiadosti o refundáciu alebo odchode negatívnu spätnú väzbu. Venujte prosím pozornosť pre niektoré krajiny môžu mať povinnosť dane, kupujúci je potrebné uhradiť na vlastné, ale ktoré nie je rozhodnuté, ktoré nás. Ak nechcete platiť na vlastné, keď pozemok sa dospelo vaše vlastné, prosím, nenechajte objednávku.


  • Materiál: Špongia